Podsumowanie Regionalnego Forum Praktyków Partycypacji w Nowej Soli

Odbyło się kolejne Regionalne Forum Praktyków Partycypacji, tym razem w Nowej Soli! Spotkaliśmy się 7 czerwca w Nowosolskim Domu Kultury (ul. Piłsudskiego 49) z około 40 osobami zajmującymi się partycypacją obywatelską w województwie dolnośląskim, lubuskim i opolskim. Wydarzenie współorganizowaliśmy wraz z Domem Pokoju i Fundacją na rzecz Studiów Europejskich w partnerstwie z Urzędem Miejskim w Nowej Soli.

W spotkaniu wzięły udział osoby zarówno reprezentujące urzędy, jak i organizacje społeczne oraz radni i radne różnych miejscowości regionu. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, udział, dyskusje, rozmowy, wymianę kontaktów i inspiracji! Już po wakacjach będziemy informować o kolejnych Regionalnych Forach Praktyków Partycypacji w Polsce! Zaglądajcie na naszą stronę i bądźcie na bieżąco :)

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Nowej Soli. Fot. Karol Kolba

Uczestniczki i uczestnicy RFPP w Nowej Soli podczas dyskusji w grupach. Fot. Karol Kolba

Dyskusja podczas sesji „Urzędy i organizacje – współpraca nad partycypacją widziana z różnych perspektyw”. Fot. Karol Kolba

Z programem wydarzenia oraz osobami prowadzącymi wciąż można się zapoznać na stronie Regionalnych Forów Praktyków Partycypacji. Tam będziemy też na bieżąco zamieszczać informacje o kolejnych Regionalnych Forach. 

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

 

 

 

 

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony