Nowości na stronie,Wiadomości | 19 czerwca 2024 r.

„Opinia uwzględniona” – podcast Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich

Bardzo polecamy podcast Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich o tematyce partycypacyjnej  – „Opinia uwzględniona”. 

 

Każda audycja „Opinia uwzględniona” bierze pod lupę inny temat kryjący się pod parasolem partycypacji obywatelskiej i przygląda się temu, jak wrocławianie i wrocławianki zmianiają swoje miasto. Podcast ma 12 odcinków, a te dostępne są na platformie Spotify. 

Poruszanymi tematami w podcastach były m.in.: mikrogranty, partycypacja dzieci i młodzieży czy zrównoważona mobilność. W „Opinii uwzględnionej” gościły dotychczas takie osoby, jak: Tadeusz Mincer, Krzysztof Ziental czy dr Anna Grochowska; autorzy i autorki podkreślają, że zaproszonymi ekspertami i ekspertkami byli zarówno naukowcy i naukowczynie, jak i praktycy i praktyczki. 

Podcast prowadzony jest przez Janka Chrzana, a produkowany przez Fundację na Rzecz Studiów Europejskich dzięki wsparciu projektu PROTEUS koordynowanego przez Transatlantic Foundation realizowanego w ramach programu EU Citizens, Equality, Rights and Values (CERV). 

 
 

Pliki do pobrania


    Informacja o plikach cookies

    Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

    Powrót do góry strony