Wiadomości | 19 października 2022 r.

Ogólnopolski panel obywatelski na żywo

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (22 i 23 października) zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo z weekendu edukacyjnego panelu obywatelskiego! Dzięki relacji online wszyscy będą mogli zgłębić problem i posłuchać kilkunastu ekspertów i ekspertek. Podzielą się oni swoją wiedzą na temat problemu ubóstwa energetycznego, na które składają się: kwestie niskich dochodów, wysokich kosztów energii oraz kwestie efektywności energetycznej budynków. 

Pierwsze dwa dni procesu będą wypełnione wystąpieniami i dyskusjami. W sobotę i niedzielę eksperci i ekspertki, osoby ze świata nauki oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych opowiedzą o źródłach problemu ubóstwa energetycznego, jego skali i propozycji rozwiązań.

Program weekendu edukacyjnego można znaleźć na stronie: naradaoenergii.pl/program-weekendu-edukacyjnego-ogolnopolskiego-panelu-obywatelskiego/.

Relacja na żywo z przebiegu procesu będzie dostępna na profilach Facebooka Narada obywatelska o kosztach energii, Fundacja Stocznia oraz na kanale Stoczni na platformie YouTube. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 22 października 2022 r., o godzinie 10:30 i potrwa do 17:30, a w niedzielę będzie trwała w godzinach 9:00-15:00.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony