Odświeżona Baza Praktyków Partycypacji

Istniejąca od 2014 roku Baza Praktyków Partycypacji, gromadząca informacje o osobach na co dzień zajmujących się partycypacją obywatelską, przeszła lifting. Dzięki wprowadzonym zmianom łatwiej wyszukać inne osoby zaangażowane w partycypację, by wymienić się doświadczeniami, poprosić o wsparcie lub zaprosić do współpracy. Dodatkowo każda osoba, która jest w bazie, może mieć stały dostęp do swojego profilu i swobodnie edytować swoje dane.

Pracując od ponad 10 lat w środowisku osób rozwijających i praktykujących w Polsce działania partycypacyjne, wiemy, że łączy je poczucie misji związanej z uprawianiem partycypacji coraz mądrzej i skuteczniej oraz stwarzaniem coraz większych możliwości udziału obywateli i obywatelek we współdecydowaniu o ważnych dla nich sprawach. Z tym poczuciem łączy się potrzeba uczenia się od siebie nawzajem, wspierania innych, pomagania sobie w podejmowaniu nowych inicjatyw. Dlatego w 2014 roku stworzyliśmy Bazę Praktyków Partycypacji, a teraz oddajemy ją w Wasze ręce w nowej, odświeżonej odsłonie – czytamy na stronie Bazy Praktyków Partycypacji prowadzonej przez Fundację Stocznia.

Aby zapisać się do bazy, wystarczy wejść na stronę https://partycypacjaobywatelska.pl/praktycy, kliknąć przycisk „Dołącz do bazy”, a następnie wypełnić profil swoimi danymi.

Aktualizacja Bazy Praktyków Partycypacji została zrealizowana w ramach projektu „Przestrzeń Praktyków Partycypacji” z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony