Wiadomości | 5 września 2017 r.

Nowy nabór do akcji „Masz Głos” – do 30 września!

Do 30 września trwa kolejny nabór do akcji „Masz Głos” – ogólnopolskiej akcji angażującej mieszkańców i władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Akcja organizowana jest od 2002 roku, aby włączać mieszkańców w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy.

W akcji mogą wziąć udział mieszkańcy mniejszych i większych miejscowości – grupy nieformalne, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, uniwersytety trzeciego wieku, rady młodzieżowe, biblioteki, szkoły, lokalne gazety i portale informacyjne. Wszyscy, którzy chcą zmieniać swoje otoczenie. Udział w akcji jest bezpłatny.

Chęć udziału w akcji można zgłosić na stronie www.maszglos.pl (w zakładce „Dołącz do akcji”) poprzez wypełnienie prostego formularza.

O akcji

Od 2002 roku akcja „Masz Głos” objęła 680 gmin w całej Polsce, to jest 27% spośród wszystkich polskich gmin. Wzięło w niej udział 2260 uczestników – grup nieformalnych, organizacji pozarządowych, domów kultury, klubów sportowych, rad młodzieżowych, sołectw, rad osiedli, bibliotek itd.

Organizatorem akcji jest Fundacja im. Stefana Batorego. Prowadzona jest wspólnie z partnerami. W edycji 2017/2018 są to: Fundacja Aktywności LokalnejStowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona FidesStowarzyszenie Homo Faber i Stowarzyszenie POLITES.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony