Wiadomości | 17 sierpnia 2015 r.

Nowa publikacja „Stoczni” o narzędziach ICT w procesach budżetu partycypacyjnego

Wydaliśmy nową publikację poświęconą sposobom zastosowania technologii informacyjnych na potrzeby procesów budżetu partycypacyjnego!

Tekst napisany przez dwójkę badaczy – Veronice Glab oraz Marca Parés – związanych z Instytutem Administracji i Polityki Rządowej przy Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie stanowi krótki przegląd narzędzi ICT stosowanych na świecie w celu zwiększenia zasięgu i efektywności procesów BP w zróżnicowanych lokalizacjach i wspólnotach. Mamy nadzieję, że lektura tekstu będzie dla Państwa ciekawa, a dla wszystkich organizatorów procesów w Polsce,  także inspirująca i zachęcająca do wdrażania nowych rozwiązań informatycznych służących ulepszeniu BP.  Bardzo zachęcamy do zapoznania się z publikacja, która jest dostępna tutaj.

 

Publikacja powstała w ramach projektu ,,Laboratorium budżetu partycypacyjnego” realizowanego przez Pracownia Badań i Innowacji Społecznych ,,Stocznia” w partnerstwie ze Związkiem Miast Polskich i Instytutem Administracji i Polityki Rządowej przy Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

baner-300x90


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony