Wiadomości | 17 czerwca 2019 r.

„New urban visions: Bringing digital social innovation into City Hall” – wydarzenie w Warszawie (25.06.2019)

Miasta stoją przed ogromnymi i wciąż rosnącymi wyzwaniami – zanieczyszczenie powietrza, kryzys mieszkaniowy, nierówności społeczne. Wiele dotychczasowych rozwiązań technologicznych nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, często powodując przy tym duże koszty finansowe i społeczne. Zmianę mają przynieść cyfrowe innowacje społeczne (DSI – digital social innovations), wykorzystujące otwarte i oparte na współpracy technologie, stawiające człowieka w sercu nowoczesnych miast. DSI to np. darmowe systemy pomiaru smogu, zestawy 'zrób to sam’ do recyklingu plastiku czy open-source’owe platformy dla demokracji uczestniczącej.

New urban visions jest skierowane w szczególności do przedstawicieli władz miejskich i centralnych oraz praktyków cyfrowych innowacji społecznych. Odbędzie się w języku angielskim, udział w nim jest bezpłatny, ale potrzebna jest rejestracja.

Kiedy? 25 czerwca 2019 r., w godzinach 9.00–19.00

Gdzie? Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25 w Warszawie

Więcej informacji, w tym pełen program wydarzenia i formularz rejestracyjny: newurbanvisions.splashthat.com.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony