Wiadomości | 19 listopada 2019 r.

„Miejskie wspólnoty sąsiedzkie: realia, praktyki, potencjały” (6.12.2019, Warszawa)

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy wraz z Wydziałem Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na seminarium naukowe poświęcone miejskim wspólnotom sąsiedzkim. Będzie okazja porozmawiać o stanie wspólnot sąsiedzkich w miastach, a także o tym, jak budować relacje wewnątrz wspólnoty i między różnymi wspólnotami oraz jaki jest sens budowania wspólnot.

W czasie seminarium przedstawiciele i przedstawicielki instytucji naukowych z różnych miejsc w Polsce podzielą się wynikami swoich badań dotyczących wspólnot lokalnych, a osoby budujące je w praktyce – swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Dla kogo? Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką tworzenia wspólnot w mieście – zajmujących się nią w praktyce, naukowo lub w pracy urzędniczej.

Kiedy? 6 grudnia 2019 roku, w godzinach 10-16

Gdzie? Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56 w Warszawie

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 28 listopada, a odbywa się za pośrednictwem strony www.um.warszawa.pl/inicjatywa.

Więcej informacji o seminarium, w tym szczegółowy program, można znaleźć na stronie inicjatywa.um.warszawa.pl.

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony