Wiadomości | 18 września 2019 r.

Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni rekrutuje

Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni szuka pracowników na stanowisko ds. badań i partycypacji w Dziale Diagnoz i Partycypacji. Rekrutacja trwa do 9 października.

Czym jest Laboratorium Innowacji Społecznych?

Laboratorium Innowacji Społecznych (LIS) to jednostka budżetowa gminy miasta Gdyni, która działa na rzecz jej mieszkańców i mieszkanek. Zadaniem LIS jest wspieranie zrównoważonego rozwoju miasta, aby wszystkim – bez względu na wiek, pochodzenie społeczne, miejsce zamieszkania bądź inne uwarunkowania – żyło się lepiej. LIS prowadzi działania w ramach różnych programów, w tym m.in. budżet obywatelski, sieć domów sąsiedzkich Przystań, gminny program rewitalizacji, Wymiennikownia, UrbanLab. Więcej o LIS: www.lis.gdynia.pl.

Kogo szuka Dział Diagnoz i Partycypacji LIS?

Nowe osoby w zespole będą wspierać realizację dotychczasowych działań Działu oraz pomagać w inicjowaniu nowych przedsięwzięć, a jedna z nich docelowo kształtować będzie strategię rozwoju Działu oraz całego obszaru partycypacji w Gdyni. W zależności od posiadanego doświadczenia, praca w LIS może być zarówno okazją do rozwinięcia warsztatu praktyka partycypacji, jak i do kierowania całym zespołem Działu, inicjowania nowych projektów i wpływania na różne obszary polityk miejskich. Jeśli więc:

  • masz doświadczenie w realizacji konsultacji społecznych i/lub budżetu obywatelskiego,
  • potrafisz uważnie słuchać, ale też jasno myśleć i mówić,
  • interesujesz się tym, jak działa miasto,
  • a do tego wierzysz, że partycypacja obywatelska pozwala lepiej zarządzać samorządem,

zgłoś się do zespołu Laboratorium Innowacji Społecznych.

 

Więcej informacji na temat ofert pracy: http://bit.ly/pracaDiP.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony