Wiadomości | 23 marca 2016 r.

Konferencja o zarządzaniu konfliktami w procesach partycypacyjnych – Warszawa, 12.04

12 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja odpowiadająca na pytanie, jak samorządy mogą radzić sobie z konfliktem jako elementem dialogu obywatelskiego. Organizatorzy (Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy WPiA UW i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy) zaprezentują efekty dwuletniego partnerskiego projektu, dzieląc się praktykami i ukazując wypracowane rozwiązania. Rejestracja trwa do 5 kwietnia.

Podczas wydarzenia, zatytułowanego „Gotowi do dialogu obywatelskiego. Zarządzanie konfliktami w partycypacji lokalnej” uczestnicy zastanowią się nad tytułową gotowością w odniesieniu do samorządów i poznają wypracowany w wyniku projektu organizatorów model wspierania dialogu obywatelskiego i zarządzania konfliktami wokół partycypacji. 

Konferencja jest efektem projektu „Wspomaganie dialogu obywatelskiego w warunkach konfliktu lokalnego”, mającego na celu sprawdzenie możliwości wykorzystania idei i narzędzi zarządzania konfliktami, a poligonem doświadczalnym” zostały trzy warszawskie dzielnice (Mokotów, Ursynów i Wawer).

Konferencja jest bezpłatna i mozna się na nią zapisać (decyduje kolejność zgłoszeń) do 5 kwietnia wypełniając krótki formularz on-line.

Dodatkowe informacje i program wydarzenia dostępne są na stronie wydarzenia na portalu Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów.

 

 

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony