Wiadomości | 24 października 2022 r.

Konferencja o demokracji uczestniczącej w Grenoble

7-10 grudnia, w położonym na wschodzie Francji mieście Grenoble, odbędzie się konferencja IOPD (The International Observatory on Participatory Democracy). Będzie to kolejny coroczny zjazd organizacji i instytucji z całego świata, które podzielą się swoimi doświadczeniami w rozwijaniu, wdrażaniu i rozpowszechnianiu demokracji uczestniczącej na poziomie lokalnym w celu pogłębiania demokracji w swoich miastach. Już po raz 21. na to spotkanie zjadą się eksperci i ekspertki w dziedzinie partycypacji, jak i liderzy/liderki polityczni, dla których ważna jest demokracja uczestnicząca. Będzie to również okazja do promowania współpracy miast i organizacji międzynarodowych w obszarze demokratycznych innowacji. Zapisy na wydarzenie trwają.

Na stronie konferencji można zobaczyć program na każdy dzień zjazdu (link do programu).

Można zgłosić się zarówno jako osoba uczestnicząca, jak i zaproponować temat, który chciałoby się przedstawić na konferencji. W obu przypadkach należy wypełnić formularz rejestracyjny

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia: www.grenoble.fr/2697-21st-iopd-conference-grenoble.htm.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony