Wiadomości | 25 lutego 2016 r.

Kolejna edycja Sesji Dialogu Miasta Przyszłości już 16 marca

Ośrodek THINKTANK po raz kolejny zaprasza samorządowców oraz wszystkich, którym bliski jest temat rozwoju polskiej samorządności do rozmowy na temat jej przyszłości w trakcie wydarzenia pod nazwą „Sesja Dialogu Miasta Przyszłości”, które odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, spotkanie będzie przebiegało w formule okrągłych stołów w ramach kilku sesji tematycznych, którymi w tym roku są:
1. Rewitalizacja miast
2. Mobilność w mieście
3. Energia miasta
4. Technologie smart
5. Przestrzeń publiczna
6. Finansowanie inwestycji

Spotkanie będzie też okazją do ogłoszenia wyników corocznego rankingu Liderów Miast Przyszłości, w którym ośrodek THINKTANK przyznaje nagrody w 3 kategoriach: miasta do 60 tys. mieszkańców, miasta 60-120 tys. mieszkańców oraz miasta powyżej 120 tys. mieszkańców.

Podsumowanie dyskusji dialogowych oraz wyniki rankingu zostaną opublikowane w wiosennym numerze Magazynu „THINKTANK”.

Sesja odbędzie się w godzinach 10:30-18:30, 16 marca 2016 r. w Centrum Nauki Kopernik (Ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20) w Warszawie.

Szczegółowy PROGRAM jest dostępny na stronie http://miastaprzyszlosci.pl/

Portal partycypacjaobywatelska.pl objął wydarzenie patronatem.

Ponadto patronami wydarzenia są: Best Place Institute, Instytut Samorządowy, Forum Od-nowa, Magazyn Miasta, Ministerstwo Rozwoju, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, Serwis Administracyjno-Samorządowy, serwis samorzad.infor.pl, serwis samorzad.lex.pl, Serwis Samorządowy PAP, Unia Metropolii Polskich, Związek Powiatów Polskich, Związek Miast Polskich.

Partnerem głównym projektu oraz współorganizatorem sesji jest Miasto Stołeczne Warszawa.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony