Wiadomości | 15 marca 2022 r.

Zobacz stronę Narady obywatelskiej o kosztach energii

Działa już strona Narady obywatelskiej o kosztach energii (naradoenergii.pl). Znajdują się tam informacje zarówno o naradzie i możliwościach włączenia się w projekt, jak i o problemie ubóstwa energetycznego w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z bazą wiedzy, w której znajdują się m.in. materiały o diagnozie problemu oraz dobrych praktykach działań i możliwych rozwiązaniach. Na stronie znajduje się również instrukcja i pomocne materiały dla osób, które chcą zorganizować naradą lokalną w swojej miejscowości. 

Możliwości zaangażowania się w proces są przedstawione na tej podstronie, tam też można zgłosić chęć organizacji spotkania w swojej społeczności.

Jesteśmy tymczasem po spotkaniu inaugurującym projekt, które odbyło się w poniedziałek (14.03). Zachęcamy do obejrzenia jego nagrania pod tym linkiem. Na spotkaniu mówiliśmy o celach projektu i możliwościach włączenia się w proces, a wraz z ekspertkami i ekspertami rozmawialiśmy o przyczynach i możliwych rozwiązaniach problemu ubóstwa energetycznego.

Projekt jest realizowany przez Fundację Stocznia ze środków European Climate Foundation.

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony