Wiadomości | 17 listopada 2015 r.

Jak partycypacyjnie tworzyć programy współpracy z NGO na szczeblu rządowym – konferencja podsumowująca projekt „Programy dla zmiany”

W imieniu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej projekt „Programy dla zmiany”, w ramach którego w pracowano nad założeniami dla programów współpracy z organizacjami pozarządowymi czterech ministerstw – Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Sprawiedliwości.

Celem konferencji jest przedstawienie i upowszechnianie wypracowanego modelu współpracy zespołów konsultacyjnych składających się z wybranych przedstawicieli ministerstw i organizacji pozarządowych. Przedstawione zostaną założenia programowe, przebieg prac, scenariusze i przeprowadzone procesy konsultacji publicznych oraz najważniejsze rozwiązania systemowe testowane w projekcie.

[za: ofop.eu]

Konferencja odbędzie się dnia 25 listopada 2015 roku o godzinie 11.00 w Ministerstwie Sprawiedliwości (Al. Ujazdowskie 11, Warszawa).

Program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Wstęp na konferencję jest wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na stronie: http://ofop.eu/aktualnosci/25-listopada-2015-konferencja-programy-dla-zmiany-jak-partycypacyjnie-tworzyc-programy-w


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony