Wiadomości | 31 marca 2021 r.

Fundacja Batorego uruchamia Pracownię Samorządową

Na początku kwietnia 2021 roku Fundacja Batorego uruchomiła Pracownię Samorządową – projekt dla osób pełniących mandat w samorządzie lokalnym: radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast. Zaprasza osoby otwarte na współpracę z mieszkańcami, które mają doświadczenie aktywności lub współdziałania z organizacjami społecznymi.

Uczestnicy i uczestniczki Pracowni Samorządowej wypracują innowacyjny pomysł na rozwiązanie lokalnego problemu i we współpracy z ekspert(k)ami będą mogli go wdrożyć w swoich gminach. Ponadto otrzymają wsparcie w sprawnym posługiwaniu się prawem samorządowym, komunikacji z mieszkańcami, zarządzaniu finansami JST i w innych na co dzień przydatnych kompetencjach.

Udział w projekcie trwa dwa lata. Nabór zgłoszeń trwa do 12 kwietnia, a odbywa się poprzez stronę: http://bit.ly/PracowniaNabór. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie http://bit.ly/PracowniaSamorzadowa.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony