Wiadomości | 20 października 2019 r.

Fundacja Batorego szuka pracowników

Fundacja im. Stefana Batorego poszukuje osób na dwa stanowiska pracy w programie „Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy” finansowanym z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Termin składania zgłoszeń: 4 listopada.

Więcej o programie „Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy”, realizowanym przez Fundację Batorego wraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” i Fundacją Akademia Organizacji Obywatelskich, można przeczytać na stronie: www.batory.org.pl.

Koordynator/koordynatorka ds. współpracy dwustronnej i międzynarodowej

Fundacja poszukuje odpowiedzialnej, energicznej osoby z doświadczeniem w prowadzeniu projektów międzynarodowych i znajomością sektora organizacji pozarządowych w Polsce. Oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w zakresie współpracy dwustronnej z organizacjami z Norwegii, Islandii i Lichtensteinu oraz międzynarodowej – z organizacjami z innych krajów UE.

Więcej informacji o naborze: tutaj.

Koordynator/koordynatorka w programie grantowym

Fundacja poszukuje solidnej, odpowiedzialnej osoby posiadającej wiedzę z zakresu przeciwdziałania wykluczeniom społecznym i znającej środowisko organizacji pozarządowych prowadzących działania w tym obszarze.

Więcej informacji o naborze: tutaj.

 

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony