Regionalna sieć praktyków partycypacji – czy tylko podlaskie?

Prowadzące:

Agnieszka Maszkowska, Fundacja SocLab

Katarzyna Sztop-Rutkowska, Fundacja SocLab

Termin: 2 dzień (3 czewrca, piątek), godz. 9.30-10.30

Miejsce: II piętro, strefa G

Formuła sesji: spotkanie śniadaniowe

Opis:

Osób zajmujących się partycypacją w naszych regionach jest coraz więcej – zarówno w urzędach, jak też w organizacjach pozarządowych oraz wśród mieszkańców. Działamy w swoich społecznościach i zdarza się, że wyważamy otwarte drzwi, próbując wprowadzać zmianę społeczną. Mało mamy okazji do kontaktu między sobą. Fundacja SocLab zainicjowała sieć regionalną w województwie podlaskim, by łączyć osoby zajmujące się partycypacją.

Podczas spotkania odpowiadaliśmy sobie na pytania, co możemy zrobić, by się nawzajem wspierać? Jak tworzyć efekt synergii i działać skuteczniej? Określiliśmy nasze potrzeby oraz posiadane zasoby, a także zastanawialiśmy się, jakie działania podejmiemy w najbliższym czasie.

Do udziału w spotkaniu zapraszaliśmy szczególnie osoby z województwa podlaskiego, które chcą włączyć się w działania regionalnej sieci praktyków partycypacji na Podlasiu, a także inne osoby, którym bliska jest idea sieciowania osób zajmujących się aktywnością obywatelską.

Powrót do programu.

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.