Miejsce spotkania

3. Forum Praktyków Partycypacji odbędzie  się w Marzycielach i Rzemieślnikach mieszczących się na trzecim piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Poniżej prezentujemy plan przestrzeni z punktami ważnymi podczas Forum:

plan przestrzeni

Forum Praktyków Partycypacji odbędzie się w Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu Innowacji Społecznych”. Mieszczą się oni się w samym centrum miasta, na III piętrze Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 , w zabytkowej przestrzeni z ponad 130-letnią tradycją.

Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych” to miejsce, które ma wspierać rozwój miasta i jego mieszkańców, inicjować mądre zmiany i poprawiać jakość życia. Jest dedykowane kreatywnym, nieszablonowym ludziom, którym bliskie są zagadnienia jakości życia w mieście, dbania o jego przestrzeń, a także realizacji różnych polityk publicznych.

Dedykowane jest innowacjom społecznym – mają tu powstawać, wzrastać i dojrzewać w optymalnych warunkach. Z jednej strony jest fizyczną przestrzenią codziennej, biurowej pracy dla liderów zmian, ale także ważnych, inspirujących wydarzeń – debat, konferencji czy warsztatów. Z drugiej, to miejsce łączenia ludzi zaangażowanych w rozwijanie projektów społecznych, działających na rzecz zmian polityk publicznych, innowacyjnych rozwiązań czy dialogu obywatelskiego. Jest otwarte na działania innych osób czy instytucji.

Marzycieli i Rzemieślników współtworzą Stocznia, Grzegorz Lewandowski, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy.

Więcej informacji na temat tego miejsca  można znaleźć na stronie www.marzycieleirzemieslnicy.pl

 

 

MiRcyrkiel_wanch0

 

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.