Aktywności wieczorne

Dalszą część wieczoru spędzimy w większości na świeżym powietrzu – na Jazdowie, gdzie w tym roku odbędzie się wieczorna impreza. Do naszej dyspozycji (dzięki gościnności „PaństwoMiasto na Trawie”) będzie domek wraz z przestrzenią w ogrodzie.

QUIZ

Ważnym punktem wieczornego programu będzie quiz poświęcony różnym zagadnieniom z dziedziny partycypacji obywatelskiej. Na razie jego formuła musi pozostać niespodzianką, jednak możemy zapewnić, że będzie to wydarzenie nie do przegapienia! I że ponownie (wzorem zeszłego roku) poprowadzi ją arcymistrzyni konferansjerki i wszelkich teleturniejów – Ania Petroff-Skiba z warszawskiego Centrum Komunikacji Społecznej

WARSZTATY TANECZNE

Do repertuaru wieczornych wydarzeń dołączymy także warsztat tańca irlandzkiego. Tutaj prym będzie wiodła Marysia Nowak ze Stoczni.

FILMY

Na Jazdowie odbędzie się także prezentacja filmów krótkometrażowych o dobrych praktykach partycypacyjnych w Europie „Przyjazne miasta” przygotowana przez Joannę Wyrwę, stypendystkę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Mapka dojazdu:

mapkaFPP3

 

Powrót do programu.

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.