BIAŁYSTOK

O Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji w Białymstoku

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji w Białymstoku odbędzie się 20 października w Centrum Aktywności Społecznej (ul. Świętego Rocha 3). Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Fundacją Laboratorium Badań i Działań Społecznych „SocLab”.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Serdecznie zapraszamy osoby reprezentujące urzędy, organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki.

Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania 🙂

Zgłosić się na wydarzenie można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do 10 października (poniedziałek). Potwierdzenie z przyjęciem prześlemy do 12 października (środa) do końca dnia.

Program

9.00-10.00

Rejestracja uczestników i uczestniczek

10.00-11.15

Otwarcie spotkania oraz dyskusja metodą World Cafe o motywacji i barierach dla partycypacji obywatelskiej

11.15-11.45

przerwa kawowa

11.45-13.15
13.15-14.00

przerwa obiadowa

14.00-15.30
15.30-15.45

przerwa kawowa

15.45-16.30

Podsumowanie i zakończenie spotkania

Organizatorzy

Partnerzy

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.