Wiadomości | 16 lipca 2015 r.

Film ze spotkania o wybieraniu projektów do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego

Bardzo zachęcamy do obejrzenia filmu  z  niedawno  zorganizowanego przez Stocznię, Związek Miast Polskich i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy spotkania, które poświęcone było sposobom wyboru projektów do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego.

Gościem wydarzenia był dr Marcin Gerwin z Sopockiej Inicjatywy Rozwojowej, który zaprezentował  różne stosowane w Polskich samorządach warianty przeprowadzania głosowania, a także swój  pomysł na alternatywne rozwiązanie tego etapu BP – panel obywatelski.
Spotkanie odbyło się w cyklu tzw. „Spotkań o budżecie partycypacyjnym przy kawie” organizowanych przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, na których co miesiąc spotykają się członkowie dzielnicowych zespołów ds. BP i urzędnicy-koordynatorzy ds. BP z całej Warszawy.

http://partycypacjaobywatelska.pl/seminarium/spotkanie-o-wybieraniu-projektow-do-realizacji-w-ramach-budzetu-partycypacyjnego/

 

Spotkanie zorganizowano w ramach projektu ,,Laboratorium budżetu partycypacyjnego” realizowanego przez Fundację Pracownia Badań i Innowacji Społecznych ,,Stocznia” w partnerstwie ze Związkiem Miast Polskich w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

finansowanie EOG


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony