Wiadomości | 12 listopada 2018 r.

Druga edycja „Przestrzeni dla partycypacji”

Projekt „Przestrzeń dla partycypacji”, w ramach którego Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” wraz z partnerami pomaga gminom konsultować z mieszkańcami projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i studiów uwarunkowań, będzie miał swoją drugą odsłonę.

W drugiej edycji projektu Stocznia wraz z Pracownią Zrównoważonego Rozwoju oraz Związkiem Miast Polskich będą w dalszym ciągu wspierać gminy z różnych części Polski, by w większym niż wymagany ustawą zakresie włączały mieszkańców w tworzenie tych ważnych dokumentów. Tym razem będą współpracować łącznie z 22 gminami, a swoje działania realizować do końca 2021 roku.

W styczniu 2019 roku ruszy oficjalna rekrutacja gmin chcących skorzystać ze wsparcia, ale już teraz można skontaktować się z koordynatorką projektu – Marią Perchuć-Żółtowską (22 100 55 94, mperchuc@stocznia.org.pl).

Projekt „Przestrzeń dla partycypacji 2” jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony