Wiadomości | 21 stycznia 2022 r.

Demokracja to partycypacja. Stała Konferencja ds. Europejskich

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) zaprasza na Stałą Konferencję ds. Europejskich – już 26 stycznia (środa), w tym roku pod hasłem Demokracja to partycypacja. Na konferencji będzie mowa między innymi o monitoringu funduszy europejskich, włączeniu organizacji pozarządowych w kształtowanie polityk publicznych i najbliższych wyzwaniach w związku z obecnością Polski w Unii Europejskiej. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej.

Dodatkowo, w czasie konferencji zaplanowane jest:

  • Święto partycypacji – wręczenie nagrody European Civic Forum dla OFOP i Fundacji Stocznia za organizację procesu wysłuchań publicznych dot. KPO i polityki spójności oraz podziękowania dla wszystkich zaangażowanych;
  • Partnerstwo w praktyce. Raport Sieci OFOP ds. partnerstwa i funduszy europejskich v. 1.0, czyli przegląd procesu przygotowawczego polityki spójności na lata 2021-2027 w Polsce w kontekście spełnienia zasady partnerstwa poprzez włączenie społeczeństwa obywatelskiego.

Konferencja odbędzie się w godz. 10:00-15:30, w formie hybrydowej: stacjonarnie (Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych, ul. Bracka 25 w Warszawie) i online (na platformie ZOOM). Konferencja będzie również transmitowana na Facebooku i kanale YouTube OFOP.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji znajduje się tutaj.


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony