9. Forum Praktyków Partycypacji w Dąbrowie Górniczej, 20-21 czerwca

Po dwuletniej przerwie wracamy ze stacjonarną formułą Forum Praktyków Partycypacji! Tym razem środowisko osób zaangażowanych we włączanie mieszkańców i mieszkanek w procesy decyzyjne zapraszamy do Dąbrowy Górniczej. Bardzo nas to cieszy, że tym razem organizujemy wydarzenie z tym samorządem – tym bardziej, że towarzyszy nam i wspiera merytorycznie od początku organizacji Forów. Dziękujemy! Spotkanie odbędzie się w terminie 20-21 czerwca. Rekrutację na 9. FPP będziemy prowadzić w maju – o czym będziemy szeroko informować, a teraz zachęcamy do zgłaszania pomysłów na tematy sesji.

Obecnie rozpoczynamy pracę nad programem wydarzenia i zgodnie z wieloletnią już tradycją zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi pomysłami na tematy warte podjęcia w ramach Forum.

Można zrobić to przez formularz do 15 kwietnia!

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony