Wiadomości | 27 marca 2017 r.

4. Forum Praktyków Partycypacji – stwórz je z nami!

To już oficjalne – w dniach 5-6 czerwca odbędzie się 4. edycja Forum Praktyków Partycypacji, tym razem w Lublinie, we współpracy z Urzędem Miasta Lublin! Zachęcamy Was do tego, by współtworzyć to wydarzenie z nami – zgłaszajcie sesje, których Waszym zdaniem nie może zabraknąć do 15 kwietnia!

 

Lublin!

W tym roku zapowiada się sporo nowości, a największą z nich jest to, że tegoroczne wydarzenie, odbędzie się w Lublinie, a dokładnie w Centrum Spotkania Kultur. 

lublin

 

zdjęcie ze strony: http://lublin.eu/lublin/o-miescie/

 

Pomysły na sesje

To, na czym bardzo nam zależy by utrzymać w niezmiennej formie – to partycypacyjny charakter tworzenia wydarzenia. Poza obecnością grona kontrybutorów, którzy będą nas wspierać w merytorycznym przygotowaniu Forum, chcielibyśmy prosić Was, jako osoby z róznych stron Polski, z różnymi doświadczeniami i wiedzą, o pomoc w tworzeniu programu. Zachęcamy do proponowania jego elementów: krótszych i dłuższych sesji, spotkań śniadaniowych, mini-wystąpień, gier i innych atrakcji. Czas na to jest do 15 kwietnia.

Aby zgłosić sesję wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, do czego bardzo zachęcamy! Jest on dostępny pod linkiem: https://goo.gl/forms/yBmihvhRTgkfr8mJ2

 

Dalszych informacji szukajcie:

 

 


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony