Wiadomości | 18 lipca 2017 r.

15 mln zł dla gmin na wymianę zagraniczną pod kątem rewitalizacji

Na jesień Ministerstwo Rozwoju zapowiedziało uruchomienie nowego konkursu dla średnich gmin – ich przedstawiciele będą mogli ubiegać się o środki na wymianę zagraniczną z wybranym miastem partnerskim, aby podzielić się doświadczeniami związanymi z walką z problemami społecznymi. Resort przeznaczy na ten cel 15 mln zł w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać, jednak datę konkursu i jego ogólne ramy nakreślił Piotr Krasucki na zorganizowanej przez Ministerstwo Rozwoju konferencji pt. „Pakiet dla średnich miast. Nowe podejście – nowe możliwości” – odbyła się ona 27 czerwca w Warszawie. Nabór do konkursu zostanie ogłoszony 31 października i potrwa do 15 listopada 2017 roku.

Informacje o konkursie powinny pojawić się na tej stronie: http://www.mr.gov.pl/strony/strategia-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/kluczowe-projekty/planowane-nabory-dedykowane-dla-srednich-miast-w-2018-roku-i-pozniej/

Informację podajemy za Pulsem Biznesu: https://www.pb.pl/15-mln-zl-unijnej-gotowki-na-rewitalizacje-spoleczna-865498


Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.

Powrót do góry strony