Superwizja dla partycypatora? Przestrzeń na refleksję i rozwój

Prowadzenie:

Małgorzata Lelonkiewicz, certyfikowany coach, trenerka procesów rozwojowych, tutorka w Fundacji Szkoła Liderów

Termin:

1. dzień Forum (11 czerwca, poniedziałek), godz. 15.45-17.45

Miejsce:

piętro -1, sala D

Formuła: 

sesja warsztatowa

Opis:

Superwizja to teraz bardzo ważny temat w coachingu, edukacji, wszelkich zawodach związanych ze wspieraniem, rozwojem, obciążających i wykonywanych w skomplikowanych procesach. Czy superwizja to dobre narzędzie dla partycypatora? Jak je zastosować? Do czego służy? Superwizja polega na poddawaniu refleksji procesu, klienta i swoich umiejętności. Jest prowadzona z superwizorem indywidualnie lub w procesie grupowym. Służy wsparciu, daje oddech, pozwala nabrać dystansu i lepiej rozumieć, co dzieje się w nas i w samym procesie. Superwizja może być odpowiedzią na wypalenie, potrzebę doskonalenia i poszukiwania nowej perspektywy.

Podczas warsztatu porozmawiamy o kluczowych wyzwaniach w roli partycypatora, poznamy metody superwizji, doświadczymy jednej z nich i zastanowimy się nad możliwościami jej zastosowania, żeby nawzajem się wspierać.

Warsztat poprowadzi Małgorzata Lelonkiewicz, superwizorka m.in. dla zespołu tutorskiego Szkoły Edukacji PAFW i UW, pracująca coachingowo i superwizyjnie ze szkołami, instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi i wspierająca tworzenie innowacji i zarządzanie strategiczne oraz komunikację w zespołach.

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.