Partycypacja i Service Design w projektowaniu oferty instytucji kultury

Prowadzenie:

Michał Kocikowski, engage warsaw / Kolektyw Badawczy
Magdalena Ochał, Kolektyw Badawczy

Termin:

2. dzień Forum (12 czerwca, wtorek), godz. 9.30-10.30

Miejsce:

piętro -1, sala D

Formuła: 

sesja śniadaniowa

Opis:

Podczas spotkania w skondensowany sposób opowiemy, czym jest projektowanie usług, czyli Service Design, oraz jak można i dlaczego warto wykorzystywać tę metodę do projektowania oferty instytucji kultury. Za przykład posłuży nam proces partycypacyjnego projektowania oferty jednego z warszawskich domów kultury. W dalszej kolejności na przykładzie procesu projektowania miejsca aktywności lokalnej #Pokolenia w Warszawie pokażemy, jak projektowanie oferty instytucji kultury przekłada się na projektowanie przestrzeni, w której działania kulturalne będą się odbywać. Nie zabraknie również czasu na pytania, dyskusję i wymianę doświadczeń.

Service Design jest metodą znajdującą szerokie zastosowanie, dlatego do udziału w spotkaniu zapraszamy nie tylko osoby związane stricte z instytucjami kultury czy zajmujące się projektowaniem przestrzeni. Spotkanie może być inspirujące dla wszystkich, którzy w swojej pracy stają przed wyzwaniami wymagającymi odpowiadania na potrzeby odbiorców.

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.