12.04.2023

Zapraszamy na webinar informacyjny (środa, 19 kwietnia)

Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie „Debiuty w partycypacji” zapraszamy na bezpłatny webinar informacyjny. W trakcie tego spotkania opowiemy więcej o założeniach programu, wyjaśnimy kolejne etapy działań i odpowiemy na Wasze pytania.

Do udziału w programie zapraszamy organizacje, które stawiają swoje pierwsze kroki w obszarze partycypacji obywatelskiej lub wręcz dopiero o tym myślą. Nawet jeśli nie wiesz czym dokładnie jest partycypacja obywatelska i nigdy wcześniej nie przeprowadzałeś/-aś procesów współdecydowania czy wpływania na sprawy publiczne, a czujesz, że macie wiele do przedyskutowania w swojej miejscowości czy okolicy, spróbuj z nami swoich sił.

Zachęcamy do udziału w webinarze, który odbędzie się w środę, 19 kwietnia 2023 r. o godzinie 10:00 na platformie ZoomOOM. Aby się zgłosić się na webinar i otrzymać link, prosimy o wypełnienie tego formularza.

Przypominamy, że nabór do programu trwa do 7 maja 2023 r. do godz. 23:59. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie oraz w aktualności (link). Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami o programie (link), zasadami wsparcia (link) oraz formularzem zgłoszeniowym (link)

wróć do aktualności
  • "Debiuty w partycypacji" finansowany jest ze środków programu CEBRICS Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego USAID.

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.