23.11.2023

Pierwszy zjazd Wydziału Partycypacji za nami

14 organizacji pozarządowych z całej Polski, z doświadczeniem w zakresie prowadzenia działań partycypacyjnych, spotkało się 16 i 17 listopada w Warszawie na pierwszym zjeździe pierwszej edycji naszego programu.

Pierwszą część poświęciliśmy na rozmowy o tym, w jaki sposób rozwijać organizacje oraz aktywność w zakresie działań partycypacyjnych. Wykorzystaliśmy ten czas na dzielenie się doświadczeniem, wyzwaniami, pomysłami na pokonywanie problemów, ale również na lepsze poznanie się nawzajem – praktyków i praktyczek partycypacji.

Drugiego dnia natomiast rozmawialiśmy o różnych aspektach dotyczących zarządzania organizacją z ekspertkami Marią Makowską i Justyną Józefowicz, ale również – dzięki ich umiejętnościom wydobywania od uczestników i uczestniczek ich doświadczeń z wieloletniej pracy w obszarze partycypacji – od siebie nawzajem.

Podczas spotkania mieliśmy okazję opowiedzieć zebranym o trwającym naborze do drugiego etapu pierwszej edycji programu – zainteresowani będą mogli wnioskować o mikrogrant na realizację działań związanych z budowaniem potencjału organizacji pozarządowej w zakresie rozwoju działań dotyczących partycypacji obywatelskiej.

Na kolejne zjazdy Wydziału Partycypacji zapraszamy uczestników i uczestniczki w grudniu i styczniu.

Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego zjazdu – foto: Wojtek Radwański (i Maria Perchuć-Żółtowska)

wróć do aktualności
Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.