Kim jest partycypator, partycypatorka? Wypracujmy standard zawodu

1. dzień
(10 czerwca, poniedziałek)
15.30-17.30
sala F

Kim jest partycypator, partycypatorka? Wypracujmy standard zawodu


Prowadzenie

Anna Petroff-Skiba

Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy

Joanna Stefańska

Think Tank Miasto

Joanna Suchomska

Pracownia Zrównoważonego Rozwoju

Anna Wieczorek

Think Tank Miasto

Formuła

sesja warsztatowo-dyskusyjna

Opis

Partycypacja w Polsce to już ponad 10 lat doświadczeń w zamawianiu i przeprowadzaniu konsultacji i wielu innych wydarzeń włączających mieszkańców. Branża coraz bardziej się profesjonalizuje, pojawiają się kolejni wykonawcy. Warto jednak zastanowić się nad tym, kto zajmuje się „robieniem partycypacji” i czy płyną z tego jakieś wnioski zarówno dla zamawiających te procesy, jak i ich wykonawców. Podczas interaktywnego warsztatu chcemy zastanowić się nad tym, jaki powinien być standard zawodu partycypatora i partycypatorki. Co powinni umieć, jak działać, co ich wyróżnia.

Zapraszamy wszystkich, którzy prowadzą procesy partycypacyjne, tych, którzy je zamawiają, a także tych, którzy dopiero planują je wykonywać albo zamawiać. Mamy nadzieję, że wspólne zastanowienie się nad standardem zawodu partycypatora, partycypatorki przyda się w późniejszej pracy w tym obszarze.

Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.