Oglądaj online

Już niedługo na naszym portalu zamieścimy materiały z 2. Forum Praktyków Partycypacji nagrane podczas wydarzenia.

Slajdy z prezentacji wprowadzającej

Instrukcja obsługi programu do transmisji on-line:

1. Powyżej, w dniu transmisji, automatycznie pojawi się okno programu do transmisji oraz komunikat o potrzebie zalogowania się.

2. Zaloguj się jako gość podając swój nick, na przykład imię i nazwisko (nie potrzeba hasła).

3. Dzięki temu będzie możliwe oglądanie relacji z 2. Forum Praktyków Partycypacji na żywo

4. Będziemy mieć dostęp do trzech opcji podczas oglądania transmisji: relacji video z miejsca wydarzenia (1), dołączenia do czatu (2), gdzie będzie można komentować bieżące wydarzenia oraz przeglądania pokazywanych prezentacji (3). Dwie pierwsze (1), (2) opcje można zmieniać, korzystając z zakładek znajdujących się pośrodku na górnym pasku programu. Czat (3) można znaleźć w lewym dolnym rogu. Czat będzie moderowany, więc należy poczekać na potwierdzenie administratora nim komunikat pojawi się w ogólnym oknie rozmowy.

5. W razie problemów z dźwiękiem lub obrazem, należy skorzystać ze znajdującego się na pasku zadań okna, wybierając jedną z dwóch opcji, w zależności od problemu – audio (problem z dźwiękiem) lub video (gdy jest problem z obrazem).

5a) Służymy też pomocą – w razie problemów z odbiorem w dniu wydarzenia, proszę pisać na: mnowak@stocznia.org.pl

 Życzymy dobrych i niezakłóconych transmisji!

zespół Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.