06.09.2023

Zapraszamy na webinar informacyjny (wtorek, 12 września) – pierwszy nabór

Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie „Wydział partycypacji” zapraszamy na bezpłatny webinar informacyjny. W trakcie tego spotkania opowiemy więcej o założeniach programu, wyjaśnimy kolejne etapy działań i odpowiemy na pytania.

Do udziału w programie zapraszamy organizacje pozarządowe, działające w obszarze partycypacji obywatelskiej, które chcą wzmocnić swoje kompetencje zarówno w zakresie funkcjonowania samej organizacji, jak i w zakresie prowadzenia przez nią działań partycypacyjnych. Trwający pierwszy nabór skierowany jest do organizacji (fundacji, stowarzyszeń, związków stowarzyszeń) zarejestrowanych w Polsce, które posiadają minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozwijaniu aktywności społecznej, w szczególności partycypacji obywatelskiej w Polsce (również poza miejscowością, w której mieści się ich siedziba, w tym na obszarach peryferyjnych).

Zachęcamy do udziału w webinarze, który odbędzie się we wtorek, 12 września 2023 r. o godzinie 15:00 na platformie Zoom. Aby się zgłosić się na webinar i otrzymać link, prosimy o wypełnienie tego formularza.

Przypominamy, że nabór do programu trwa do 24 września 2023 r. do godz. 23:59. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie oraz w aktualności (link). Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami o programie (link), zasadami wsparcia (link) oraz formularzem zgłoszeniowym (link)

Planowany na początek 2024 roku drugi nabór będzie dla organizacji, które mają krótsze (co najmniej 2-letnie) doświadczenie w obszarze partycypacji obywatelskiej i chciałaby rozwijać się w tym obszarze. O dokładnych terminach naboru oraz webinaru będziemy informować w późniejszym terminie na stronie programu.

wróć do aktualności
Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.