Pomiń menu

Konsultacje społeczne dotyczące zmian w przestrzeni ulicy Starowiejskiej w Gdyni – jednej z najstarszych w mieście, objętej ochroną konserwatorską.

Czytaj więcej

Partycypacyjne wypracowanie zagospodarowania parku na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu.

Czytaj więcej

Partycypacyjne wypracowanie wytycznych do przygotowania planu rewitalizacji Starego Fordonu –  dzielnicy Bydgoszczy – w tym kwestii związanych z zagospodarowaniem przestrzennym.

Czytaj więcej

Celem projektu było partycypacyjne opracowanie koncepcji zagospodarowania 70 hektarów lasu miejskiego (parku) w Toruniu, w dzielnicy Na Skarpie.

Czytaj więcej

Projekt realizowany przez Pracownię Zrównoważonego Rozwoju polegał na partycypacyjnym wypracowaniu koncepcji przebudowy dwóch ulic w Toruniu (Polna i Stara Droga), które stanowiły wytyczne dla przygotowania projektów przebudowy ulic.

Czytaj więcej

Opracowanie społecznych wytycznych do projektu budowlanego w zakresie zagospodarowania obszaru w okolicy ulicy Grabocińskiej.

Czytaj więcej

Około 80 mieszkańców Wełnowca-Józefowca wypowiedziało się na temat potencjalnych zmian w miejscowym planie zagospodarowania. Sporządzono listę postulatów, które przekazano firmie projektowej Terplan.

Czytaj więcej

Mieszkańcy dzielnicy, wspólnie z projektantem, wypracowali wytyczne do prac projektowych zagospodarowania Placu Hutnika.

Czytaj więcej

W ramach konsultacji mieszkańcy dzielnicy Manhattan wskazali swoje rekomendacje i propozycje zagospodarowania terenów na Osiedlu Sikorskiego. Efekty pracy zostały przekazane do Wydziału Inwestycji Miejskich oraz do projektantów, którzy opracowali aktualizację dokumentacji projektowej.

Czytaj więcej

Społeczne wypracowanie i przygotowanie do wdrożenia koncepcji rozwoju i odnowy historycznej części Bochni. 

Czytaj więcej
Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.