Pomiń menu

Aktualności

„Zaplanujmy nasze miasto” – ostatni etap konsultacji w Chełmnie

Po wielomiesięcznych konsultacjach w Chełmnie zakończyły się prace nad nowym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. 

W czasie konsultacji urzędnicy zrealizowali 9 spotkań otwartych i tematycznych (a w czasie spotkań – warsztaty dla dzieci) oraz 3 badania ankietowe (o tych działaniach można przeczytać w poprzednich aktualnościach dotyczących Chełmna), a także rajd rowerowy ulicami miasta.

Rajd odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i był pretekstem do podsumowania wniosków z wcześniejszych etapów konsultacji dotyczących kwestii transportu i przedstawienia planów miasta na rozwój infrastruktury rowerowej. Udział w rajdzie wzięło prawie sto osób, peletonowi przewodził burmistrz miasta.

Konsultacje zostały szeroko podsumowane na stronie urzędu (oprócz opisu przebiegu procesu znalazła się tam również prezentacja z wynikami ankiet i podsumowaniem spotkań). Dodatkowo do każdego domu w mieście trafiła ulotka z podsumowaniem konsultacji.

 
Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.