Zapraszamy na spotkania informacyjno-edukacyjne dla gmin zainteresowanych udziałem w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji 2″.

Spotkania odbędą się w Lesznie i Częstochowie. Będę zawierać część informacyjną – dotyczącą zasad zgłaszania się oraz udziału w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji 2”, a także część edukacyjną – poświęconą zagadnieniom związanym z partycypacją obywatelską w planowaniu przestrzennym. Podczas spotkań będzie także okazja do rozmowy z przedstawicielami gmin, które zrealizowały konsultacje społeczne dokumentów planistycznych w ramach I edycji projektu.

Terminy spotkań:

  • 2 października 2019 (środa) w godz. 10.30-14.00 w LESZNIE, w siedzibie Stacji Biznes – Strefa Kreatywna przy Placu Jana Metziga 1 (zobacz na mapie)
  • 4 października 2019 (piątek) w godz. 10.00-14.00 w CZĘSTOCHOWIE, w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego (Sala Błękitna) przy ul. Focha 19/21 (zobacz na mapie)

Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za planowanie przestrzenne oraz prowadzenie konsultacji społecznych w gminach.

Na spotkania można zgłosić się, wypełniając http://bit.ly/pdp2_spotkania. Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej na trzy dni przed spotkaniem.

Grafika nr 3