Zapraszamy na spotkania informacyjno-edukacyjne dla gmin zainteresowanych udziałem w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji 2”.

Spotkania odbędą się w Poznaniu, Mrągowie, Kielcach i Warszawie. Będę zawierać część informacyjną – dotyczącą zasad zgłaszania się do udziału w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji 2”, a także część edukacyjną – poświęconą zagadnieniom związanym z partycypacją obywatelską w planowaniu przestrzennym. Podczas spotkań będzie także okazja do wymiany doświadczeń z gminami, które zrealizowały konsultacje społeczne w ramach pierwszej edycji projektu.

Terminy spotkań:

  • 4 lutego (poniedziałek) w godz. 10.30-15.30 w Poznaniu, w siedzibie Związku Miast Polskich przy ul. Roboczej 42,
  • 12 lutego (wtorek) w godz. 10.30-15.30 w Mrągowie, w Mrągowskim Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Kopernika 2C,
  • 14 lutego (czwartek) w godz. 10.30-15.30 w Kielcach, w Instytucie Dizajnu przy ul. Zamkowej 3,
  • 18 lutego (poniedziałek) w godz. 10.30-15.30 w Warszawie, w ZODIAKU. Warszawskim Pawilonie Architektury w Pasażu Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za planowanie przestrzenne oraz prowadzenie konsultacji społecznych w gminach.

Na spotkania można zgłosić się, wypełniając ten formularz. Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej na trzy dni przed spotkaniem.

Więcej informacji o „Przestrzeni dla partycypacji 2” można znaleźć tutaj.