Pomiń menu

Aktualności

Rozpoczynamy kolejny nabór gmin do projektu!

1 lutego rozpoczął się kolejny nabór gmin, które chciałyby ubiegać się o wsparcie w konsultacjach społecznych dokumentów planistycznych. Zapraszamy do aplikowania przez formularz zgłoszeniowy w zakładce „Zgłoś się”. Znajdują się tam też potrzebne dokumenty i informacje dotyczące udziału w projekcie.

W ramach projektu oferujemy wsparcie merytoryczne ekspertów w zakresie partycypacji obywatelskiej i urbanistyki, wachlarz narzędzi konsultacyjnych, udział w spotkaniach sieciujących i granty na prowadzenie konsultacji.

Nabór trwa do 27 lutego!

Zapraszamy też na spotkanie informacyjno-szkoleniowe nt. projektu i zagadnienia partycypacji w planowaniu przestrzennym, które odbędzie się 8 lutego (środa) w Warszawie w Marzycielach i rzemieślnikach. Domu innowacji społecznych przy ul. Brackiej 25. Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy pod tym linkiem: https://goo.gl/erWiQV.

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików Cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.