W lutym rusza kolejny nabór gmin do projektu „Przestrzeń dla partycypacji”. Zgłoszenia przyjmowane będą przez formularz on-line. Już teraz zapraszamy do zgłaszania się na na spotkania informacyjno-szkoleniowe na temat projektu, które odbędą się w Poznaniu (2.02) i Warszawie (8.02).

W związku z ogłoszeniem drugiego naboru gmin do projektu „Przestrzeń dla partycypacji”, zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe. Spotkania będą zawierać część informacyjną, dotyczącą procedur zgłaszania się i udziału w projekcie, a także część szkoleniową (z elementami warsztatowymi) dotyczącą podstawowych zagadnień związanych ze stosowaniem metod partycypacyjnych w planowaniu przestrzennym. Spotkania organizują i prowadzą realizatorzy projektu z Fundacji Napraw Sobie Miasto, Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, Pracowni Zrównoważonego Rozwoju i Związku Miast Polskich – eksperci z zakresu partycypacji obywatelskiej i urbanistyki.

Spotkania odbędą się:

  • 2 lutego (czwartek) w godz. 10.30-16.30 w Poznaniu, w siedzibie Związku Miast Polskich przy ul. Roboczej 42 oraz
  • 8 lutego (środa) w godz. 10.30-16.30 w Warszawie, w Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu innowacji społecznych przy ul. Brackiej 25

Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za prowadzenie konsultacji społecznych w gminach oraz osoby odpowiedzialne za planowanie przestrzenne. Możliwy jest przyjazd dwóch osób z jednej gminy.

W trakcie spotkania przewidziany jest posiłek. Organizatorzy nie zapewniają jednak zwrotu kosztów przejazdu.

Na spotkania można się zgłaszać przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod tym linkiem: https://goo.gl/erWiQV.

Informacji udziela: Maria Perchuć-Żółtowska (mperchuc@stocznia.org.pl), tel. (22) 100 55 94.