1 września rozpocznie się nabór do projektu „Przestrzeń dla partycypacji”. Już teraz można się zapisywać na spotkania informacyjno-szkoleniowe, dotyczące udziału w projekcie, które odbędą się na początku września w Katowicach (6.09) i w Warszawie (8.09).

Realizatorzy projektu zapraszają na spotkania informacyjno-szkoleniowe, zakładające część informacyjną, dotyczącą procedur zgłaszania się i udziału, a także część szkoleniową (z elementami warsztatowymi) dotyczącą podstawowych zagadnień związanych ze stosowaniem metod partycypacyjnych w planowaniu przestrzennym.

Spotkania odbędą się:

  • 6 września (wtorek) w godz. 10.00-16.00 w Katowicach, w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (CINiBA) przy ul. Bankowej 11a
  • 8 września (czwartek) w godz. 10.00-16.00 w Warszawie, w Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu innowacji społecznych przy ul. Brackiej 25

Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za prowadzenie konsultacji społecznych w gminach oraz osoby odpowiedzialne za planowanie przestrzenne. Możliwy jest przyjazd dwóch osób z jednej gminy.

Spotkania organizują i prowadzą realizatorzy projektu z Fundacji Napraw Sobie Miasto, Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, Pracowni Zrównoważonego Rozwoju i Związku Miast Polskich – eksperci z zakresu partycypacji obywatelskiej i urbanistyki.

W trakcie spotkania przewidziany jest posiłek. Organizatorzy nie zapewniają jednak zwrotu kosztów przejazdu.

Na spotkania można się zgłaszać poprzez wypełnienie do 30 sierpnia włącznie formularza zgłoszeniowego pod tym linkiem: https://goo.gl/forms/0RMUWxqBtBGPgmov2.

Informacji udzielają: Maria Perchuć-Żółtowska (mperchuc@stocznia.org.pl) i Maria Nowak (mnowak@stocznia.org.pl), tel. (22) 100 55 94.