EN

wróć

III Forum Praktyków Konsultacji – 4 marca, Białystok

baner-700x400_białystok_300dpi2

4 marca w Białymstoku odbędzie się trzecie i ostatnie Forum Praktyków Konsultacji. To spotkanie osób mających doświadczenie uczestnictwa lub organizowania konsultacji społecznych. Zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli organizacji pozarządowych i inicjatyw obywatelskich, a także urzędników zajmujących się konsultacjami społecznymi oraz osoby zainteresowane tematem wysokich standardów konsultacji społecznych.

III Forum Praktyków Konsultacji to spotkanie osób mających doświadczenie uczestnictwa lub organizowania konsultacji społecznych. Zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli organizacji pozarządowych i inicjatyw obywatelskich, a także urzędników zajmujących się konsultacjami społecznymi oraz osoby zainteresowane tematem wysokich standardów konsultacji społecznych.

Chcemy wymienić się wiedzą oraz doświadczeniami odnośnie:
– zasad konsultacji,
– pracy nad ich uregulowaniem,
– roli organizacji pozarządowych w konsultacjach,
– korzyści z uczestnictwa w konsultacjach.
Naszym założeniem nie jest przekazywanie wiedzy ex cathedra, tylko wspólne dochodzenie do jak najlepszych rozwiązań. Bardzo liczymy więc na Wasz udział w Forum.

W programie między innymi: dobre zasady konsultacji, sposób na ich regulację, regionalna sieć praktyków partycypacji, konsultacje społeczne w rewitalizacji.

ZGŁOSZENIA należy przesyłać mailem na adres: soclab@soclab.org.pl do 1 marca 2016 r.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Pobierz program wydarzenia

III. Forum Praktyków Konsultacji organizowane jest przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Fundację SocLab.

Forum jest częścią ogólnopolskiego projektu „Konsultacje z zasadami” (www.konsultacjezzasadami.pl) realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w partnerstwie z Fundacją STOCZNIA w ramach programu Obywatele dla Demokracji współfinansowanego z funduszy EOG.

wróć

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.