EN

wróć

Broszura dla organizacji pozarządowych o konsultacjach publicznych

Wiele energii i czasu poświęciliśmy w naszym projekcie na przekonywanie administracji publicznej, że warto prowadzić konsultacje w oparciu o 7 zasad konsultacji. Równie wiele energii chcielibyśmy poświęcić na przekonywanie organizacji pozarządowych, aby zabierały głos w konsultacjach. Wskazówki, jak się zabrać do udziału w konsultacjach i czego organizacje mogą oczekiwać od administracji (dokładnie administracji szczebla centralnego), jeżeli chodzi o pewien standard minimum w prowadzeniu procesu konsultacyjnego zamieściliśmy w BROSZURZE INFORMACYJNEJ.

Można ją pobrać ze strony TUTAJ, a można również napisać do nas (na adres kbeszczynska@stocznia.org.pl) podając informację, na jaki adres i w jakiej ilości – a prześlemy wydrukowane egzemplarze pocztą.

Zależy nam na dotarciu do możliwie wielu organizacji z przesłaniem: „Miejmy wpływ i bierzmy udział w konsultacjach!”, dlatego zachęcamy też do dawania nam znać, jeżeli wiecie o spotkaniu, konferencji, na których obecne będą organizacje pozarządowe i na których warto dystrybuować broszurę. Z góry dziękujemy za takie informacje!

wróć

Informacja o plikach cookies

Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.