Zagrajmy w zrównoważoną partycypację

2. dzień, 19 marca,
13.00–14.30
sala B

Zagrajmy w zrównoważoną partycypację


Prowadzenie

Magdalena Jasińska

Stowarzyszenie Trenerskie Organizacji Pozarządowych

Katarzyna Radzikowska

Stowarzyszenie Trenerskie Organizacji Pozarządowych

Formuła

sesja szkoleniowa/warsztatowa

Opis sesji

Zapraszamy na warsztat, na którym pochylimy się nad ideą zrównoważonego organizowania procesów partycypacyjnych – jak je projektować i prowadzić z możliwie najmniejszym kosztem dla środowiska oraz jak propagować dobre wzorce wśród osób uczestniczących w procesie.

Jako sTOP od lat angażujemy się w działania na rzecz bardziej zrównoważonego świata. Zmieniamy swoją organizację i wspieramy w tym innych. Podczas warsztatu chcemy zachęcić do wymiany doświadczeń w aktywnej formie z elementami gamifikacji – a gra toczy się o naszą przyszłość!

Pokażemy też, jak w organizacji procesów partycypacyjnych może pomóc współtworzona przez nas w międzynarodowym projekcie SMALEI matryca na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Warsztat jest wstępem do bardziej zrównoważonych procesów partycypacyjnych – kierujemy go do osób organizujących takie procesy ze wszystkich organizacji i instytucji.

Podczas sesji obowiązuje limit miejsc: 20 osób.

Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.