Spacer po Składzie Solnym

1. dzień, 18 marca,
17.45–20.00

Spacer po Składzie Solnym


Prowadzenie

Bartolomeo Koczenasz

Formuła

wydarzenie wieczorne

Opis wydarzenia

Bartolomeo Koczenasz, współtwórca Centrum Sztuki Współczesnej Wiewiórka w Krakowie, oprowadzi nas po Składzie Solnym znajdującym się na krakowskim Zabłociu. Ten XVIII-wieczny budynek, w którym kiedyś faktycznie mieścił się skład soli, to obecnie miejsce, w którym zagościły liczne pracownie artystyczne, konserwatorskie i muzyczne oraz różne projekty społeczne.

Warto poznać tę żywą przestrzeń na mapie Krakowa, w której odbywają się wydarzenia kulturalne (wystawy, happeningi, koncerty) i inicjatywy włączające mieszkańców i mieszkanki w działania na rzecz ich otoczenia, miasta, kraju i świata (np. Zupa dla Ukrainy, Kolektyw Siostry Rzeki, Młodzieżowy Strajk Klimatyczny).

UWAGA: obowiązuje limit miejsc: 30 osób. Zapisy będą możliwe w rejestracji w trakcie pierwszego dnia Forum. Aby wziąć udział w spacerze, prawdopodobnie trzeba będzie zapewnić sobie bilety na transport miejski w Krakowie.

Czas i miejsce zbiórki: 18.00 w okolicy rejestracji.

Więcej o Składzie Solnym: skladsolny.pl.

Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.