Świat się zmienia, partycypacja też

1. dzień
20 czerwca, poniedziałek
15.30-17.30
sala F

Świat się zmienia, partycypacja też


Prowadzenie

Joanna Stefańska

Think Tank MIASTO

Anna Wieczorek

Think Tank MIASTO

Formuła

sesja dyskusyjna

Opis

Zmiany społeczne, których jesteśmy świadkami w ostatnich latach mają charakter zarówno powolnych, ciągłych zmian zachowań jak i dramatycznych przełomów w naszym świecie. Opisywane trendy społeczne dotyczą użycia mediów społecznościowych, zmiany roli liderów, pogorszenia nastrojów społecznych, odwracania się od racjonalności. Te zmiany wpływają na przebieg procesów partycypacji i na osoby, które te procesy planują i prowadzą. 

Podczas sesji podzielimy się wynikami prowadzonych przez nas analiz diagnostycznych dotyczących zmian w  partycypacji. Przywołamy dane i wnioski badaczy i badaczek współczesności z różnych dziedzin, a uczestników i uczestniczki sesji poprosimy o podzielenie się własnymi doświadczeniami. 

Co staje się łatwiejsze? Co staje się trudniejsze w naszej pracy? Co warto zmienić? Czego nowego spróbować?

Do wspólnej dyskusji zapraszamy przede wszystkim osoby z dużym doświadczeniem, które są gotowe podzielić się swoimi przemyśleniami, nadziejami i frustracjami.

 

Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.