Aktualności

Za nami 9. Forum Praktyków Partycypacji!
Za nami już 9. Forum Praktyków Partycypacji! Przez dwa dni w Dąbrowie Górniczej spotkało się około 300 uczestników i uczestniczek z całej Polski, z niemal 60 miejscowości. Program wydarzenia, stworzony razem z praktykami i praktyczkami partycypacji obywatelskiej, składał się z ponad 40 sesji tematycznych. 
Podsumowanie Forum
Zakończyło się 8. Forum Praktyków Partycypacji, drugi raz w historii odbywające się w formule on-line. Ponad 30 godzin spotkań, 21 różnych wydarzeń oraz dziesiątki uczestników i uczestniczek z całej Polski i zagranicy. Zapraszamy na krótkie podsumowanie!
Nagrania z sesji
Nie było Cię na którymś ze spotkań w ramach Forum? Nic straconego! W programie, przy opisach sesji, umieściliśmy linki do nagrań.
Ruszamy z zapisami na Forum!
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na 8. Forum Praktyków Partycypacji – coroczne wydarzenie dla osób zajmujących się partycypacją obywatelską!
Znamy ramowy program Forum
Przed nami ponad 20 sesji o partycypacji obywatelskiej, w tym: wieczorne wydarzenie poprzedzające Forum, warsztaty, sesje kalejdoskopowe i festiwal porażek (który powraca po kilku latach). Spotkania poprowadzą zagraniczni goście i osoby z polskich samorządów i organizacji.
Już niebawem spotkamy się na 8. Forum!
8. Forum Praktyków Partycypacji już za miesiąc. Spotkamy się w formule on-line na sesjach, które organizujemy 15, 17, 22 i 24 czerwca 2021 roku.
Program 7. Forum
Za nami 2 dni ciekawych sesji na 7. Forum Praktyków Partycypacji! Dziękujemy za udział i zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi poszczególnych sesji.
Program 7. Forum
Zapraszamy do udziału w 7. Forum Praktyków Partycypacji! Przed nami 2 dni ciekawych sesji! Spotkamy się on-line, ale i tak będzie ciekawie, różnorodnie i wartościowo!
Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.