22.08.2023

Spotkanie sieciująco-szkoleniowe za nami!

W programie „Debiuty w partycypacji” wspieramy nie tylko realizację partycypacyjnych działań lokalnych, ale także chcemy pomóc organizacjom we wzmocnieniu kompetencji i poznaniu podobnych osób z całej Polski. Właśnie dlatego pod koniec czerwca zorganizowaliśmy spotkanie sieciująco-szkoleniowe dla uczestników i uczestniczek wybranych w I naborze.

26 i 27 czerwca w Warszawie, w Marzycielach i Rzemieślnikach. Domu Innowacji Społecznych, przedstawiciele i przedstawicielki organizacji biorących udział w naszym programie mieli możliwość spotkać się po raz pierwszy ze sobą i porozmawiać, ale także uzupełnić swoją wiedzę potrzebną do prawidłowego zarządzania organizacją jako instytucją. Uczestnicy i uczestniczki mieli okazję wziąć udział w warsztatach dotyczących kwestii zarządzania zespołem i finansami, poznać ABC Partycypacji oraz technikę myślenia projektowego.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania, których autorem jest Wojtek Radwański.

 

wróć do aktualności
  • "Debiuty w partycypacji" finansowany jest ze środków programu CEBRICS Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego USAID.

Cookies Information

This site is using Cookies and other similar technologies. By continuing to visit this site you agree to use of them according to your browser settings.