Formularz zgłoszeniowy

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu. Potwierdzenia prześlemy najpóźniej do 12 maja.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Udzielenie odpowiedzi na pytania z gwiazdką (*) jest obowiązkowe.

 

CZĘŚĆ INFORMACYJNA

Część informacji zawartych w formularzu (imię, nazwisko, instytucja/organizacja, mejl, obszary zainteresowań, praktyczne doświadczenie w obszarze partycypacji i zdjęcie) wykorzystamy do prezentacji uczestników i uczestniczek na stronie wydarzenia oraz podczas Forum.

Spośród podanych niżej obszarów prosimy podać te, które szczególnie Pana/Panią interesują w kontekście działań partycypacyjnych.
Prosimy o uzasadnienie swojego zainteresowania tym wydarzeniem – czy ma ono jakiś związek z Pana/Pani pracą, działalnością społeczną; co chciał(a)by Pan(i) wynieść z udziału w Forum?
Prosimy, aby wymienił(a) Pan(i) najważniejsze procesy/działania z obszaru partycypacji obywatelskiej, które Pan(i) organizował(a) lub prowadził(a), w tym takie, z których doświadczeniami chciał(a)by Pan(i) ewentualnie podzielić się z innymi uczestnikami.

COUCHSURFING

W Trójmieście w czerwcu trudno będzie znaleźć niedrogi nocleg. Zdajemy sobie sprawę, że dla części z Państwa to może być bariera w udziale w Forum, dlatego uruchamiamy nieformalną alternatywę couchsurfingową. Bardzo prosimy o deklarację – zarówno od trójmiejskich praktyków i praktyczek partycypacji chętnych kogoś ugościć (na jedną lub dwie noce – 9-11.06), jak i od osób, które chciałyby z takiej opcji noclegu skorzystać.

Nie możemy obiecać, że dla wszystkich uda się znaleźć miejsce, dlatego w dalszej części formularza dotyczącej noclegów prosimy wybrać taką opcję, którą byście Państwo wybrali, gdyby możliwości couchsurfingu nie było.

OPŁATY

Abyśmy mogli pokryć wszystkie koszty wydarzenia, udział w Forum – podobnie jak w poprzednich latach – jest co do zasady odpłatny (125 zł brutto od osoby). Zasady dotyczące opłat, w tym dotyczące zwolnienia z nich, umieściliśmy w regulaminie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nim.

Zdajemy sobie przy tym sprawę z tego, że odpłatne uczestnictwo, dojazd i opłacenie noclegu mogą niekiedy stanowić realną barierę i uniemożliwić wzięcie udziału w wydarzeniu. Dysponujemy pewną (niestety bardzo ograniczoną) pulą środków przeznaczonych na pokrycie różnych kosztów dla uczestników i uczestniczek spoza Trójmiasta. Jeśli ma Pan(i) możliwość pokrycia tych kosztów samodzielnie, bardzo o to prosimy – dzięki temu będziemy mogli ułatwić przyjazd na Forum tym, dla których takie wsparcie jest konieczne. Jeśli nie – prosimy o wskazanie potrzeby wsparcia finansowego poniżej.

O opłatę będziemy jednak prosili dopiero po wydarzeniu, na podstawie faktury przekazanej podczas rejestracji lub mejlowo. Natomiast już teraz bardzo prosimy o skrupulatne wypełnienie danych wymaganych do wystawienia faktury (także przez osoby płacące indywidualnie!).

Zwolnienie z opłaty przysługuje także prowadzącym sesje, jednak póki nie został domknięty program, nie znamy wszystkich ich nazwisk. Jeśli nie jest Pan(i) pewny/pewna, czy znalazł(a) się na liście prowadzących, prosimy na razie o zaznaczenie opcji „Nie”.

ZGODY I ZDJĘCIE

Wzorem poprzednich edycji, na stronie Forum chcemy zaprezentować wizytówki uczestników i uczestniczek. Mają służyć m.in. integracji i sprawnej wymianie kontaktów. Będą one zawierać tylko część informacji z formularza zgłoszeniowego (imię, nazwisko, instytucję/organizację, mejl, obszary zainteresowań i praktyczne doświadczenie w obszarze partycypacji). Zachęcamy do załączenia zdjęcia, które będzie wyświetlało się przy Pana/Pani wizytówce na stronie Forum.

Zdjęcie powinno być kwadratowe (400 na 400 pikseli), inaczej może się źle wyświetlić.
Załaduj zdjęcie
Informacja o plikach cookies
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.